Вхід на сайт

 
Розклад уроків

РОЗКЛАД УРОКІВ
на 2019/2020 н. р.
І семестр
 
 
Меню сайту 
Пошук
 
Олімпіада
 
Учням


2020

https://prometheus.org.ua/

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з Математики, Української мови і літератури, а також Історії України
2020

В Україні з'явилася онлайн-бібліотека, з якої можна завантажити всі шкільні підручники з першого по 11 клас. Надані для скачування матеріали відповідають програмі 2015 року. Для зручності вони розсортовані по класах навчання.


 
Категорії розділу
Атестація [8]
Оголошення [82]
Виховна робота [258]
Методична робота [21]
Психологічна служба [64]
Масові заходи [42]
Навчальний процес [26]
Профспілка [10]
Бібліотека [8]
Спорт [7]
Інформаційні технології [23]
“Клич друзів - граймо разом!” [4]
Klitschko Foundation
Краєзнавчий музей ім. І.К.Топала [12]
НУШ [1]
Нова українська школа
Дистанційне навчання [4]
ДО
ЗНО [1]
ДПА [0]
ІСУО [4]
ІСУО
Олімпіада [1]
 
Дай руку!..
 
ДРУЗІ САЙТУ

Департамент освіти і науки молоді та спорту Чернівецької ОДА

ІППОЧО

Управління освіти Глибоцької РДА 

Інформаційна система управління освітою

Інформаційна система управління освіти Чернівецької області

Мої знання

Персональні сайти педагогів 


 
Слава Україні!

Героям слава!
 

Ми ними пишаємося. 
Ми їх пам’ятаємо. 
І завжди будемо пам’ятати!

 
Погода
Старий Вовчинець
 
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 
Міні-чат
 
Головна » Психологічна служба
1 2 3 4 »

У середу 07.02.2018р., на базі Старововчинецького ліцею відбувся районний семінар практичних психологів Глибоцького району.

Семінар працював над проблемою: «Психологічна допомога батькам у налагодженні стосунків з дітьми». Дана проблема завжди залишається актуальним питанням для всіх поколінь.

Розпочався семінар з пізнавальної екскурсії до краєзнавчого музейного комплексу імені І.К. Топало, на якій учасники семінару мали можливість доторкнутися до історії рідного краю та відчути культуру і побут різних поколінь: від прадідів до сучасності…

Презентував ліцей та привітав практичних психологів , а також відкрив роботу районного семінару, директор Старововчинецького ліцею - Д.П. Чапля. Продовжила роботу семінару, наголосивши в своєму виступі на основних напрямках роботи, формах та методах з даної проблематики – методист РМЦ А.І.Колесник.

... Читати далі »

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 318 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)

У нього тіло зі смутку і болю,
Бо смерть людини – його втіха.
Тому приносить стільки болю,
Тому дарує тільки лихо.
Його слова – то мертва тиша,
Що кладовище обіймає.
Смертельні оди в тілі пише,
Яке з середини з’їдає.
Над ним сміятись – самогубство.
Він має зброю у руках.
Та зброя – то пасивність людства,
Яке не чує в ньому страх.

Вода – як в морі камінь точить,
Так принесе мільярди бід.
У кожному він жити хоче,
Його ім’я – підступний СНІД

1 грудня у Старововчинецькому ліцеї учнями 8-а класу спільно з класним керівником Пилипець Т.Г. та соціальним педагогом Каменюк В.В. було проведено превентивно-профілактичний захід до Дня захисту ВІЛ інфікованих на тему "СНІД - загроза людству!". У всьому світі у ці дні дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше був проголошений 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширенню обміну інформацією по ВІЧ/СНІДу. 

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 624 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

Щороку, з метою сприяння попередженню нещасних випадків і захворювань на робочому місці в усьому світі, Міжнародна організація праці відзначає Всесвітній день охорони праці.
В усіх регіонах світу уряди, профспілки, організації роботодавців та спеціалісти-практики у сфері охорони праці організовують заходи з відзначення Дня охорони праці.
«Стрес на робочому місці: колективний виклик» – такий девіз Всесвітнього Дня охорони праці у 2016 році.
Міжнародна організація здоров’я (World Health Organisation) відносить стрес до основних хвороб, небезпечних для здоров'я людини у XXI  столітті. Проблема стресу існує в багатьох країнах.
За інформацією страхової компанії St.Paul Fire and Marine Insurance Co,  проблеми на роботі викликають захворювання частіше, ніж будь-які інші стресові фактори, такі як фінансові або сімейні проблеми.
Стресовий вплив може стати і у багатьох випадках стає причинами виникнення небезпечних ситуацій, аварій і нещасних випадків на виробництві.

 Як сформувати культуру управління стресом на робочому місці, чи потрібно боротися з ним, як мінімізувати його вплив, як створити сприятливі умови праці на робочому місці – відповіді на ці та інші запи ... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 764 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 10.05.2016 | Коментарі (0)

 Протягом березня 2016 року соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. були проведені заняття для учнів 7 класу у рамках програми "Сімейна розмова". Діти були активними, уважними та допитливими. Найбільше запам'яталися дітям такі вправи як: "Життя з хворобою", "Відгадай де правда?", "Монета"
3 заняття «Залежність від алкоголю»

4 заняття  «Секрети рекламного бізнесу»


5 заняття  «Ситуації ризику»
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 584 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 05.04.2016 | Коментарі (0)

  У вівторок 15.03.2016 р. вчителем початкових класів Каменюк С.І. та соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. було проведено урок-подорож з елементами тренінгу для учнів 1 –Б класу на тему: «Зупинися, Людино, на мить … І відчуй, як Планеті болить»
 
Мета уроку: в доступній та цікавій формі розкрити сутність сучасних проблем екології, сприяти нагромадженню екологічних знань; розвивати творчу та ділову активність, готовність до екологічної діяльності. Спонукати до збереження неповторної краси нашого рідного краю, сприяти відродженню в очах громадськості престижу культурно-природної спадщини, шани до довкілля; розкрити основні екологічні кризи, викликані ненавмисними діями людства; сформувати екологічну свідомість; виховувати почуття відповідальності за природу як національне багатство, основу життя на Землі, любов, людяність, доброту, почуття патріотизму.
Діти пригадали вивчений матеріал з попередніх уроків приро ... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 726 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 15.03.2016 | Коментарі (0)


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2013 № 1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.07.2013 № 1/9-479 «Про діяльність психологічної служби у 2013/2014 навчальному році», листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28.03.2013 № 47 «Про впровадження програми «Сімейна розмова» та з метою реалізації інформаційно-освітньої протиалкогольної програми для підлітків та їх батьків «Сімейна розмова», рекомендованої Міністерством освіти і науки України і впровадження в діяльність працівників психологічної служби освітніх закладів області сучасної психолого-педагогічної технології пропагування, формування здорового способу життя, у Старововчинецькому ліцеї уже третій рік реалізовується програма «Сімейна розмова». До програми залучені учні 7- класу. Тренер програми - соціальний педагог Старововчинецького ліцею Каменюк В.В.

8 лютого 2016 р. було проведено вхідне анкетування серед учнів 7 класів, що залучені до програми.
З 15 лютого 2016 р. у Старововчинецькому ліцеї розп ... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 680 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)


   День Святого Миколая розпочинає новорічно-різдвяні свята і є особливим для кожного з нас. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.
   У цей день кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує. З цією метою 21 грудня 2015 р. Глибоцькою РДА для дітей учасників АТО була організована поїздка до драматичного театру ім. О. Кобилянської.

   Діти зустрілися зі Святим Миколаєм, розповідали вірші, заспівали пісні та отримали солодкі подарунки і приємні враження від перегляду вистави "Пригоди морського вовка".
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 537 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)


18 грудня 2015 року соціальним педагогом Старововчинецького ліцею було проведено тренінгове заняття для учнів 2 класу "Я та мій клас".

Мета заняття: навчити учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій;сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків;виховувати в учнів повагу одне до одного,відповідальність за власні слова і вчинки. 
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 836 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)


1 грудня 2015 р. у рамках дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. спільно з вчителем основ здоров'я Пилипець Т.Г. були проведені тренінгові заняття для учнів 5-11 класів на тему "СНІД - стосується кожного". На занятті діти мали можливість пригадали шляхи поширення ВІЛ - інфекції, пограли у гру "Світлофор", переглянули соціальні ролики про СНІД.

На згадку кожен учасник заняття отримав червону стрічку - символ боротьби зі СНІДом. Це, в першу чергу, можливість для прояву солідарності з більш ніж 40 мільйонами людей, які сьогодні живуть з ВІЛ та СНІДом, і для того, щоб згадати мільйони людей, які вже померли від цієї страшної хвороби. 

Бібліотекарі ліцею Каменюк Г.І. та Вакарюк В.П. підготували виставку"Не допусти біди вжитті своєму"
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 824 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

   Відповідно до п. 11 «Плану спільних заходів щодо підготовки учасників навчально-виховного процесу і працівників освіти Чернівецької області до захисту та дій у випадку надзвичайних ситуацій на 2015 рік», затвердженого спільним наказом Управління ДСНС України в Чернівецькій області, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації  від 01.12.2014 №264/262/10/105/15 «Про затвердження Плану спільних заходів на 2015 рік»,
та листа управління освіти «Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» від 30.10.2015 № 1160, з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, з 9 по 16 листопада 2015 р. у Старововчинецькому ліцеї проходив тиждень безпеки життєдіяльності.
План проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
  • Моніторингове дослідження з основ безпеки життєдіяльності
Після проведеного моніторингового дослідження можна зробити висновок, що  більша частина  учнів (92,6% з усіх опитаних) знають правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.
  • Тематична виставка «Більше знаєш – менше ризикуєш»
 
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 752 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

 
На виконання листа військового комісара Глибоцького району, плану спільних заходів щодо реалізації Програми військово – патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності дітей та молоді Чернівецької області до 2020 року та листа управління освіти Глибоцької РДА № 1159 від 29.10.2015 у Старововчинецькому ліцеї 12 листопада 2015 р. було організовано перегляд документального фільму  «Рейд» для учнів 9-11 класів.
Фільм у якому розказують подробиці героїчних операцій військовослужбовців Збройних сил запав дітям глибоко у душу. Зокрема події, які відбулися після наступу регулярної російської армії в серпні 2014 року, коли під загрозою військових дій виявилися мирні українські міста Маріуполь та Харків.
  
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 644 | Додав: Адмін | Дата: 13.11.2015 | Коментарі (0)

 
   27 жовтня  2015 р. на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» в Старововчинецькому ліцеї соціальним педагогом Каменюк В.В. та практичним психологом Тюфтій І.І. було проведено семінар – практикум № 2 для педагогів.

План
семінару - практикуму

... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 467 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 06.11.2015 | Коментарі (0)


Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.
Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.
Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
Одним із компонентів профорієнтаційної роботи є професійна інформація та професійна консультація.

Саме тому для учнів 11 класу була організована зустріч із представниками Глибоцького центру зайнятості, де діти мали можливість отримати інформацію про ринок праці та актуальні професії на сьогоднішній день.
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 659 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)


6 жовтня 2015 р
. Каменюк В.В. соціальним педагогом Старововчинецького ліцею було проведено тренінгове заняття "Жити в мирі з собою та іншими" для учнів 7 класу.
Мета заняття: формувати толерантні стосунки між учнями у класному колективі, позитивного ставлення до іншого на основі пізнання його особистості; сприяти зближенню та усвідомленню своєї ролі в колективі.


  
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 704 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 06.10.2015 | Коментарі (0)


2 жовтня 2015 р. соціальним педагогом Старововчинецького ліцею Каменюк В.В. було проведено тренінгове заняття "Спілкування в колективі" з курсу "Психологія спілкування" з використанням карток "Креатив".
  
У спілкуванні виявляється людська сутність, через спілкування (комунікацію) людина реалізує себе, стверджує, вирішує питання, проблеми. Якщо взяти сферу моральності, то спілкування є цариною моральності (В. Малахов), тому що людська моральність виявляє себе не у свідомості і навіть не у діяльності, а саме в спілкуванні. Без спілкування неможливе існування людини і ... Читати далі »

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 753 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 02.10.2015 | Коментарі (0)

 
Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап. Адже дуже багато змін відбувається. Це не тільки нові умови життя та діяльності, це й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється соціальна позиція: був просто дитиною, тепер став учнем. Змінюється соціальний інститут навчання і виховання: не садочок чи бабуся, а школа, де навчальна діяльність стає провідною, обов’язковою, соціально значущою та оцінюваною, такою, що розширює права та обов’язки дитини, її взаємостосунки з навколишнім середовищем. Змінюється все життя дитини: усе підпорядковується навчанню, школі, шкільним справам.
  ... Читати далі »

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 472 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 28.09.2015 | Коментарі (0)

У п’ятницю 24 квітня соціальним педагогом ліцею Каменюк В.В. спільно з класним керівником 5 класу Тюфтій С.М. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Що таке толерантність?»

Мета заняття:
  • допомогти учням з'ясувати сутність поняття «толерантність»;
  • розвивати почуття колективізму, солідарності, вміння слухати;
  • показати, що важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися;
  • переконати учнів у необхідності бути терпимими до оточуючих; навчити встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 723 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 27.04.2015 | Коментарі (0)

У понеділок 20 квітня соціальним педагогом ліцею Каменюк В.В. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему "Наш дружній клас".
 
Мета заняття: розвиток здатності розуміти свій емо­ційний стан та емоційний стан оточення, мож­ливості до самовираження, зняття бар'єрів у спілкуванні, виховання уміння співпереживати; формування колективістських рис.
 
  ... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 806 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 21.04.2015 | Коментарі (0)

 У п’ятницю 17 квітня психологічною службою з метою профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень  була організована  та проведена зустріч з дільничим інспектором села Кузиком Ігорем Івановичем. Який провів бесіду з дітьми на тему: недопущення скоєння протиправних дій, поводження під час навчально – виховного процесу,проведено індивідуальну бесіду з учням схильними до втеч та порушень самовільного залишення учнями навчального закладу та його наслідки.
 
У розмові з дітьми було наголошено на тому, що і надалі  найбільш поширеним правопорушенням серед неповнолітніх залишаються крадіжки телефонів.
Дільничий інспектор  розповів про відповідальність яку підлітки понесуть у разі пропуску  занять без поважних причин, а також навели приклади поставлення на облік до дитячої кімнати міліції школярів, які займалися крадіжками у своїх однокласників. Щоб уникнути подібних неприємностей правоохоронці застерегли та суворо наказали дітям вести себе чемно і не порушувати дисципліни та закону.
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 595 | Додав: Інна_Тюфтій | Дата: 20.04.2015 | Коментарі (0)

 6 квітня соціальним педагогом Каменюк В.В. та психологом Тюфтій І.І. було проведено семінар-практикум  для педагогів на тему: «Розвиток психологічної компетентності педагогів»

   
  ... Читати далі »
Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 816 | Додав: Віра_Каменюк | Дата: 07.04.2015 | Коментарі (0)

ДИРЕКТОР ЛІЦЕЮ
Чапля Дмитро Петрович 


Інформаційний блог
ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ ВАС!..
Наша адреса:
60440
с.Старий Вовчинець
вул Головна, 7
Глибоцького району
Чернівецької області
Телефони:
директор: 5-56-10;
вчительська: 5-56-00;
музей: 5-56-36.
--------------------------
E-mail:    
21435920school@ukr.net
21435920@mail.gov.ua
Skype:
st.vovchinec.school.1986
Сайт: http://vovchynets1987.at.ua/

Скануй QR-код та відвідай сторінки нашого сайту!


-------------------------- 
   Ліцей на порталах:   

 


-  у соціальних мережах:


 

ВІТАЄМО!!!


***

КОМАНДА САЙТУ
Адміністратор:
Білійчук Жанна Василівна   
Модератори:
Лук'ян Ніна Іванівна
Каменюк Віра Василівна 
Єремій Галина Василівна
Передерко Катерина Аврамівна

ФОТОГАЛЕРЕЯ


***
***
***
***
 
***
***
Шкільний вальс
Сайти педагогів
[21.09.2020]
(0)

Архів записів